Tenza Real
Realizujeme vaše představy

Polyfunkční komplex nabízí nejenom bydlení, ale i obchodní a kancelářské prostory v atraktivní lokalitě Žlutého kopce v těsné blízkosti brněnského výstaviště. Sestává z šestipodlažního objektu s rozsáhlou pasáží, zasazeného do původní zástavby v ulici Hlinky a z moderních viladomů, situovaných v jižním svahu kopce. Komplex leží v místě s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností.


I. etapa – Polyfunkční dům Hlinky
První tři podlaží šestipatrové budovy s pasáží zaujímají prostory pro komerční využití. V dalších dvou patrech se nachází komfortní plocha pro rezidenční bydlení, v posledním šestém patře je navržena terasa s výhledem na Brno.
Kancelářské prostory, dosahující celkové plochy 1500 metrů čtverečných, lze variabilně upravovat dle požadavků klienta. Předpokládané datum realizace je ve druhé polovině roku 2018.
 
II. etapa – Viladomy Hlinky
Realizace druhé etapy navazuje na výstavbu polyfunkčního domu. Komorní rezidenční soubor tří viladomů s byty o velikostech 2+kk, 3+kk a 4+kk s orientací na jihozápad je zárukou vysokého standardu bydlení.
Předpokládané datum realizace je ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019.

Dostupnost
Objekt se nachází v těsné blízkosti zastávky MHD (tramvaj, trolejbus i autobus).
Dojezdová doba na dálnici D1 činí pouhých 6 minut autem.
V docházkové blízkosti jsou umístěny mateřská, základní škola,gymnázium i další objekty občanské vybavenosti.

Parkování
Parkovací místa v suterénu zajišťují pohodlné a bezpečné parkování.

Vizualizace
Zobrazená vizualizace developerského projektu má ilustrativní charakter. TENZA Real, s.r.o. si vyhrazuje právo na případnou změnu finálního vzhledu projektu.